Mahalle
Fiyat Aralığı

Yükleniyor...

 

Güney Emlak İnşaat Limited Şirketi, Güney Sigorta Limited Şirketi sahibi Ramazan KEPİR ve Eğitim Yöneticisi İrfan KAYGISIZ ortaklığı ile 2010 yılı Ocak ayında kurulmuş bir şirkettir.

 

Emlak ve İnşaat sektöründe yeni atılımlarla piyasaya giren şirketimizin olmazsa olmazlarından biri, sektörün yumuşak karnı olan pazarlık işinde alıcıyla, satıcıyı karşı karşıya getirerek pazarlık yaptırmaktır.

        

Gayri Menkul Değerlendirme ve Danışmanlık Hizmetleri deneyimli personelimizle ücretsiz ve şeffaf olarak yapılıp alıcı ve satıcı doğru bilgilendirilmektedir.

         

Güney Emlak İnşaat; müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve şeffaflıktan ödün vermeden, kurumsal bir yapı içinde ilkelerinden taviz vermeyip hak bildiği yolda tek de kalsa tek olarak yürümeyi başta kabul etmiş bir şirkettir.

         

Şirketimiz 2011 yılında inşaat sektörüne başlamış olup; Piri Reis Mahallesi’nde İlk Adım, 2012 yılında Tabduk Emre Mahallesi’nde Huzur Kent projelerini bitirmiş bulunmaktadır.

            

Şirketimiz 2013 yılında da Tabduk Emre Mahallesi’nde Vadi Evleri Projesi’yle müşterilerine bankasız, faizsiz 96 aya varan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunmaktadır.